De Japanse duizendknoop: we schreven er al eerder over. Deze plaagplant heeft nogal last van geldingsdrang en verovert menig gazon, berm en tuin. Spaarnelanden zoekt nog vrijwilligers om de plant te bestrijden. Help jij mee?
Spaarnelanden bindt de strijd aan allerlei plaagplanten, waarvan de Japanse duizendknoop er één is. Deze krachtpatser komt steeds vaker voor, overwoekert ander groen en groeit zelfs door funderingen heen. Maar Spaarnelanden kan de klus niet alleen klaren. Dus heb je tijd, energie en zin om iets bij te dragen aan de biodiversiteit in Haarlem? Meld je dan aan als vrijwilliger.
Meld je aan als vrijwilliger
Het werk vindt plaats om de week op vrijdagochtend van 9 tot 12 uur, van april tot en met september. Je kunt je voor één keer of voor een langere periode opgeven. Spaarnelanden zorgt voor begeleiding, handschoenen, gereedschap én een lekker kopje koffie. Meld je aan via ebeth@spaarnelanden.nl. Dankjewel!
Geef een reactie